Asus Vivobook S 14 Laptop S5406SA-QD040X, 14″ WUXGA, Core Ultra 7 258V, 32GB DDR5, 512GB SSD, Arc 140V, Win11Pro
Proizvod trenutno nije dostupan
4711387775714
Vivobook S 14 Laptop S5406SA-QD040X, Intel Core Ultra 7 258V 4.8GHz, 32GB 8.533MT/s LPDDR5X, 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0, Intel Arc 140V, 14″ OLED (1920x1200), Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Li-Ion 75Wh 65W Type C, Windows 11 Pro, 1.3kg, Mist Blue
| Model | Asus Vivobook S 14 Laptop S5406SA-QD040X, 14″ WUXGA, Core Ultra 7 258V, 32GB DDR5, 512GB SSD, Arc 140V, Win11Pro |
| Processor - CPU brand | Intel |
| Processor - CPU tip | Intel Core Ultra 7 |
| Processor - CPU model | Intel Core Ultra 7 258V 4.8GHz |
| Processor - broj jezgara | 8 (4+4) |
| Ekran - dijagonala | 14" |
| Ekran - rezolucija | 1920x1200 |
| Ekran - dodatni opis | OLED Osvežavanje: 60Hz, Glossy, 100% DCI-P3 color gamut, VESA DisplayHDR True Black 600, 1.07 biliona boja, 70% less harmful blue light |
| Ekran - osetljiv na dodir | Ne |
| Memorija - količina | 32GB |
| Memorija - tip i frekvencija | 8533MT/s LPDDR5X |
| Memorija - broj slotova | Nema slotova za proširenje; Integrisano na ploču |
| Memorija - max. količina | 32GB |
| Skladištenje - tip | SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Skladištenje - SSD kapacitet | 1x 512GB |
| Grafička karta - model / memorija | Intel Arc 140V |
| Grafička karta - dodatni opis | Deljena |
| Optička jedinica | Bez optičkog uređaja |
| Kamera | 1080p Snimanje videa: 1920x1080 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvučnici | Smart Amp Technology, Harman Kardon |
| Wireless - WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Čitač kartica - tipovi kartica | microSD |
| Ulazni uređaji | TouchPad |
| Portovi - USB / Thunderbolt | 2xUSB3.2 Type-A Gen1; 2x Thunderbolt 4 |
| Portovi - HDMI / DisplayPort | HDMI |
| Portovi - I/O ostalo | Audio port 3.5mm |
| Baterija | Li-Ion 4 cell 75Wh |
| Napajanje | 65W USB-C |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostalo | Ranac Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu Materijal: Aluminijum |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 310.5x221.9x15.9mm |
| Težina | 1.3kg |
| Link ka proizvodjacu | https://www.asus.com/ |
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uracunat u cenu. Viphouse se trudi da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Kompanija Viphouse DOO | Adresa: Palmotićeva 7 , 11000 Beograd | Telefon: (011) 33‐49‐415 | Web: www.viphouse.rs | Mail: prodaja@viphouse.rs | PIB: 105107874 | Matični broj 20311088 | Račun 170‐30014236000‐91
Vaše iskustvo na ovom sajtu biće poboljšano dozvoljavanjem kolačića.




