Dell 14 Plus 2-in-1 Laptop, 14″ WUXGA TouchScreen, Core Ultra 9 288V, 32GB DDR5, 1TB SSD, Arc 140V, Win11Pro
Proizvod trenutno nije dostupan
5190525248331
14 Plus 2-in-1 Laptop, Intel Core Ultra 9 288V 5.1GHz, 32GB 8533MT/s LPDDR5X, 1TB SSD PCIe NVMe, Intel Arc 140V, 14″WVA(1920x1200) TouchScreen, Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4, HDMI, Li-Ion 4 cell 64Wh 65W USB-C, FPR, Windows11 Pro, 1.6kg, Ice Blue
| Model | Dell 14 Plus 2-in-1 Laptop, 14″ WUXGA TouchScreen, Core Ultra 9 288V, 32GB DDR5, 1TB SSD, Arc 140V, Win11Pro |
| Processor - CPU brand | Intel |
| Processor - CPU tip | Intel Core Ultra 9 |
| Processor - CPU model | Intel Core Ultra 9 288V 5.1GHz |
| Processor - broj jezgara | 8 (4+4) |
| Ekran - dijagonala | 14" |
| Ekran - rezolucija | 1920x1200 |
| Ekran - dodatni opis | WVA 60Hz High-brightness 300-nit, Glossy, 45% NTSC color gamut |
| Ekran - osetljiv na dodir | Da |
| Memorija - količina | 32GB |
| Memorija - tip i frekvencija | 8533MT/s LPDDR5X |
| Memorija - broj slotova | Nema slotova za proširenje; Integrisano na ploču |
| Memorija - max. količina | 32GB |
| Skladištenje - tip | SSD PCIe NVMe |
| Skladištenje - SSD kapacitet | 1x 1TB |
| Grafička karta - model / memorija | Intel Arc 140V |
| Grafička karta - dodatni opis | Deljena, 8 Xe-cores |
| Optička jedinica | Bez optičkog uređaja |
| Kamera | 2.07 Megapiksela 30fps, 1.920x1.080 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Zvučnici | 2x2.5W |
| Wireless - WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Ulazni uređaji | Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem; TouchPad |
| Tastatura raspored / jezik | UK; US |
| Portovi - USB / Thunderbolt | USB3.2 Type-A Gen1; USB3.2 Type-C Gen2 |
| Portovi - HDMI / DisplayPort | HDMI |
| Portovi - I/O ostalo | Audio port 3.5mm |
| Baterija | Li-Ion 4 cell 64Wh |
| Napajanje | 65W USB-C |
| Sigurnost i privatnost | TPM; Čitač otisaka prsta/Fingerprint reader |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostalo | Materijal: Aluminijum i plastika NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 48 TOPS ExpressCharge tehnologija |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 314x226.1x14.7mm |
| Težina | 1.6kg |
| Link ka proizvodjacu | https://www.dell.com/en-us |
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uracunat u cenu. Viphouse se trudi da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Kompanija Viphouse DOO | Adresa: Palmotićeva 7 , 11000 Beograd | Telefon: (011) 33‐49‐415 | Web: www.viphouse.rs | Mail: prodaja@viphouse.rs | PIB: 105107874 | Matični broj 20311088 | Račun 170‐30014236000‐91
Vaše iskustvo na ovom sajtu biće poboljšano dozvoljavanjem kolačića.



