Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 Laptop | 21Q80001CX, 16″ FHD, Core Ultra 7 255H, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD, RTX PRO 2000 8GB, Win11Pro
Proizvod trenutno nije dostupan
199272084716
ThinkPad P1 Gen 8 Laptop, Intel Core Ultra 7 255H 5.1GHz, 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467, 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0, NVIDIA RTX PRO 2000 8GB GDDR7, 16″ IPS (1920x1200), Wi-Fi 7, BT5.4, 90Wh 140W USB-C, Win11Pro, 1.84kg, Black
| Model | Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 Laptop | 21Q80001CX, 16″ FHD, Core Ultra 7 255H, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD, RTX PRO 2000 8GB, Win11Pro |
| Processor - CPU brand | Intel |
| Processor - CPU tip | Intel Core Ultra 7 |
| Processor - CPU model | Intel Core Ultra 7 255H 5.1GHz |
| Processor - broj jezgara | 16 (6+8+2) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Ekran - dijagonala | 16" |
| Ekran - rezolucija | 1920x1200 |
| Ekran - dodatni opis | IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe, TÜV Low Blue Light |
| Ekran - osetljiv na dodir | Ne |
| Memorija - količina | 32GB |
| Memorija - tip i frekvencija | 7467 LPDDR5x LPCAMM2 |
| Memorija - broj slotova | 1 |
| Memorija - max. količina | 64GB |
| Skladištenje - tip | SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Skladištenje - SSD kapacitet | 1x 1TB |
| Grafička karta - model / memorija | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Grafička karta - dodatni opis | Blackwell Generation 8GB GDDR7 |
| Optička jedinica | Bez optičkog uređaja |
| Kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Zvučnici | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec |
| Wireless - WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Čitač kartica - tipovi kartica | SD |
| Ulazni uređaji | Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem; TouchPad; Joystick |
| Tastatura raspored / jezik | UK |
| Portovi - USB / Thunderbolt | Thunderbolt 4; USB3.2 Type-A Gen2; 2x Thunderbolt 5 |
| Portovi - HDMI / DisplayPort | HDMI |
| Portovi - I/O ostalo | Audio port 3.5mm |
| Baterija | 90Wh |
| Napajanje | 140W USB-C |
| Sigurnost i privatnost | TPM 2.0; Kensington; Prepoznavanje lica - Windows Hello; Čitač otisaka prsta/Fingerprint reader; Bottom cover tamper detection; Computer Vision-based User Presence Sensing on Image Signal Processor (ISP) |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostalo | Materijal: Aluminijum Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 354.3x241x9.9mm |
| Težina | 1.84kg |
| Link ka proizvodjacu | https://www.lenovo.com/rs |
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uracunat u cenu. Viphouse se trudi da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Kompanija Viphouse DOO | Adresa: Palmotićeva 7 , 11000 Beograd | Telefon: (011) 33‐49‐415 | Web: www.viphouse.rs | Mail: prodaja@viphouse.rs | PIB: 105107874 | Matični broj 20311088 | Račun 170‐30014236000‐91
Vaše iskustvo na ovom sajtu biće poboljšano dozvoljavanjem kolačića.






