Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 Laptop, Model 21R50020YA, 13.3″ WUXGA, Core Ultra 7 255U, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel Graphics, Win11Pro
Proizvod trenutno nije dostupan
198158706896
ThinkPad L13 Gen 6 Laptop, Intel Core Ultra 7 255U 5.2GHz, 32GB 7467 LPDDR5x, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, Intel Graphics, 13.3″ IPS (1920x1200), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, HDMI, 54.7Wh 65W USB-C, FPR, Windows 11 Pro, 1.21kg, Black
| Model | Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 Laptop, Model 21R50020YA, 13.3″ WUXGA, Core Ultra 7 255U, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel Graphics, Win11Pro |
| Processor - CPU brand | Intel |
| Processor - CPU tip | Intel Core Ultra 7 |
| Processor - CPU model | Intel Core Ultra 7 255U 5.2GHz |
| Processor - broj jezgara | 12 (2+8+2) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Ekran - dijagonala | 13.3" |
| Ekran - rezolucija | 1920x1200 |
| Ekran - dodatni opis | IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, DBEF5 |
| Ekran - osetljiv na dodir | Ne |
| Memorija - količina | 32GB |
| Memorija - tip i frekvencija | 7467 LPDDR5x |
| Memorija - broj slotova | Nema slotova za proširenje; Integrisano na ploču |
| Memorija - max. količina | 32GB |
| Skladištenje - tip | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Skladištenje - SSD kapacitet | 1x 1TB |
| Grafička karta - model / memorija | Intel Graphics |
| Grafička karta - dodatni opis | Integrisana |
| Optička jedinica | Bez optičkog uređaja |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Zvučnici | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Wireless - WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ulazni uređaji | Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem; TouchPad; Joystick |
| Tastatura raspored / jezik | SLO |
| Portovi - USB / Thunderbolt | 2xUSB3.2 Type-A Gen1; 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps) |
| Portovi - HDMI / DisplayPort | HDMI |
| Portovi - I/O ostalo | Audio port 3.5mm; Smart Card Reader |
| Baterija | 54.7Wh |
| Napajanje | 65W USB-C |
| Sigurnost i privatnost | TPM 2.0; Kensington; Prepoznavanje lica - Windows Hello; Čitač otisaka prsta/Fingerprint reader |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostalo | AI PC Category: AI PC NPU: Integrated Intel AI Boost, up to 12 TOPS Materijal: Aluminijum i Plastika WWAN Upgradable to 4G Laptop testiran prema MIL - STD 810H vojnom standardu |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 299x215x15.7mm |
| Težina | 1.21kg |
| Link ka proizvodjacu | https://www.lenovo.com/rs |
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uracunat u cenu. Viphouse se trudi da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Kompanija Viphouse DOO | Adresa: Palmotićeva 7 , 11000 Beograd | Telefon: (011) 33‐49‐415 | Web: www.viphouse.rs | Mail: prodaja@viphouse.rs | PIB: 105107874 | Matični broj 20311088 | Račun 170‐30014236000‐91
Vaše iskustvo na ovom sajtu biće poboljšano dozvoljavanjem kolačića.




