Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 laptop, Model: 83L00043RM, 16″ 3.2K TouchScreen, Core Ultra 9 285H, 32GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5060 8GB, Win11Pro
Proizvod trenutno nije dostupan
198158692069
Yoga Pro 9 16IAH10 Gaming laptop, Intel Core Ultra 9 285H 5.4GHz, 32GB 8400 LPDDR5x, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, 16″ OLED (3200x2000) TouchScreen, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Windows 11 Pro, 2.07kg, Luna Grey
| Model | Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 laptop, Model: 83L00043RM, 16″ 3.2K TouchScreen, Core Ultra 9 285H, 32GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5060 8GB, Win11Pro |
| Processor - CPU brand | Intel |
| Processor - CPU tip | Intel Core Ultra 9 |
| Processor - CPU model | Intel Core Ultra 9 285H 5.4GHz |
| Processor - broj jezgara | 16 (6+8+2) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Ekran - dijagonala | 16" |
| Ekran - rezolucija | 3200x2000 |
| Ekran - dodatni opis | OLED, 1600nits (peak) / 1000nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR 1000, AGC Dragontrail Glass, X-Rite, PureSight Pro |
| Ekran - osetljiv na dodir | Da |
| Memorija - količina | 32GB |
| Memorija - tip i frekvencija | 8400 LPDDR5x |
| Memorija - broj slotova | Nema slotova za proširenje; Integrisano na ploču |
| Memorija - max. količina | 32GB |
| Skladištenje - tip | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Skladištenje - SSD kapacitet | 1x 1TB |
| Grafička karta - model / memorija | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Grafička karta - dodatni opis | 8GB GDDR7 |
| Optička jedinica | Bez optičkog uređaja |
| Kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Zvučnici | 6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP), High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Wireless - WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Čitač kartica - tipovi kartica | SD |
| Ulazni uređaji | Numerička tastatura; Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem; TouchPad |
| Tastatura raspored / jezik | UK |
| Portovi - USB / Thunderbolt | 2xUSB3.2 Type-A Gen1; 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps) |
| Portovi - HDMI / DisplayPort | HDMI |
| Portovi - I/O ostalo | Audio port 3.5mm |
| Baterija | 84Wh |
| Napajanje | 170W |
| Sigurnost i privatnost | TPM 2.0; Prepoznavanje lica - Windows Hello |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Ostalo | Lenovo USB-C 4-in-1 Hub Gen 2 NPU: Integrated Intel AI Boost, up to 13 TOPS Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu Materijal: Aluminijum |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 362.7x253.6x17.9mm |
| Težina | 2.07kg |
| Link ka proizvodjacu | https://www.lenovo.com/rs |
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima. PDV je uracunat u cenu. Viphouse se trudi da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Kompanija Viphouse DOO | Adresa: Palmotićeva 7 , 11000 Beograd | Telefon: (011) 33‐49‐415 | Web: www.viphouse.rs | Mail: prodaja@viphouse.rs | PIB: 105107874 | Matični broj 20311088 | Račun 170‐30014236000‐91
Vaše iskustvo na ovom sajtu biće poboljšano dozvoljavanjem kolačića.




